Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » Pırlanta Tektaş Modelleri » 2014 Tektaş Pırlanta Modelleri
Safir Yüzük

2014 Tektaş Pırlanta Modelleri

2014 tektas modasi 300x280 2014 Tektaş Pırlanta ModelleriTektaş pırlanta yüzük mutlu bir evliliğe atılan ilk adım olan evlilik tekliflerinin vazgeçilmez unsurudur. Genelde evlilik teklifi yapan her erkek bu özel anı bir tektaş pırlanta yüzük ile taçlandırır. Tektaş pırlanta sonsuz aşkın, iki insanın birbirine olan derin bağlılığın, mutlu bir evliliğin simgesi olarak kabul edilmiştir. Tektaş yüzüğün tek bir pırlantadan yapılmasının anlamı da buradan gelmektedir. Yüzüğün üzerinde ki bir tane pırlanta “Benim için, sonsuza kadar benzersiz ve tek olan ancak ve ancak sen varsın.” anlamına gelmektedir.

Evlilikleri temsil eden tektaş pırlanta yüzüklerin kullanılması çok eski uygarlıklardan biri olan Mısır Uygarlığına kadar dayanmaktadır. O tarihten günümüze kadar sürüp gelmiştir. Her yıl yeni yeni tektaş yüzük modelleri çıkmakta, farklı modeller moda olmaktadır. 2014 yılına baktığımızda tektaş pırlanta modellerinde eskisi gibi sade tasarımların yerini daha gösterişli yüzükler almaya başlamıştır. Gelin adayları sıradan yuvarlak kesimli tektaş yüzükler yerine daha farklı tarzlarda seçimler yapmaktadır. Son zamanlarda öne çıkan kalp, prenses, damla gibi kesim modelleri ön plana çıkmıştır. Ayrıca tektaş yüzüğün daha çok dikkat çekmesini sağlayan altın sarısı renk bu yıl sıkça kullanılmıştır. Alyans ve tektaşı ayrı ayrı almak istemeyenler içinse 2014 yılında alyans ve tektaş birleşik olarak üretilmiştir. Oldukça beğenilen bu model önümüzde ki yıllarda da moda olacak gibi görünüyor.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


9 − = altı

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>