Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » 2014 » Haziran

Aylık Arşiv: Haziran 2014

Pırlanta Setler

pirlanta_setler

Pırlanta takı setleri son dönemlerin maddi ve manevi açıdan en değerli takı setleri arasında gösterilebilir. Bilindiği üzere kısa bir zaman zarfı içerisinde dünya piyasasında çok önemli gelişmeler yaşanmaya devam ediyor ve nitekim bu gelişmeler ışığında birçok farklı konuda maddi değer artışı yaşanıyor. Altın, pırlanta ya da bu gibi diğer taşların maddi değerlerinde ki ciddi yükseliş her geçen gün kendini göstermeye ... Devamını Oku »

Elmasın Yani Pırlantanın Çıkarıldığı Yerler

Pırlantanın Değeri

Elmas, dünya üzerindeki en değerli taşlardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Madeni bir taş modeli olan ancak dünyanın her yerinde bulunmayan bu nadir taş, kristalize olması nedeni ile de görsel olarak insanları kendine hayran bırakan bir yapıya sahiptir. Elmas günümüzün maddi anlamda en değerli parçalarından birisi olarak dikkatleri çeker ve bu neden dolayısı ile kolay kolay elde edilebilecek bir taş durumunda ... Devamını Oku »

Ariş Pırlanta

aris-pirlanta

Ariş pırlanta, ülkemizde pırlanta ağırlıklı olarak takı ve aksesuar üretimi yapan firmadır. Bildiğimiz üzere bayanların zerafet yarışlarının her geçen gün kızışması ile birlikte ön plana çıkmaya çalışan markalardan birisi olarak dikkatleri çekmiştir. Ariş, kendini pırlanta işlemesi konusunda geliştirmiştir. “Ariş Pırlanta Sanatı” sloganını duyurmaya ve bu alanda bir marka olduğunu bu sloganı kullanarak göstermeye çalışmıştır. Ariş pırlanta takı ve aksesuar konusunda ... Devamını Oku »

ATASAY KUYUMCULUK

atasay-kuyumculuk

KURULUŞ Atasay, takı ve aksesuar konusunda Türkiye’nin en önde gelen markalarından birisi olarak dikkatleri çekiyor. Atasay markasının çıkardığı ürünler sonrasında Atasay kuyumculuk, 1989 yılında Atasay Kamer tarafından resmi olarak kurulan ve takı, aksesuar sınıfının en değerli ürünlerini satarak sektöre en büyük hediyeyi veren markalardan birisi olarak dikkatleri çekiyor. Kısa süre içerisinde büyüyen firma, ilk olarak Kamer Kuyumcusu olarak da bilinen ... Devamını Oku »