Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » Pırlanta » 2015 Pırlanta Küpe Modası
Safir Yüzük

2015 Pırlanta Küpe Modası

2015 pirlanta kupe modasi 1 300x225 2015 Pırlanta Küpe ModasıKadınların özellikle günlük hayatta pırlanta kullanımı en fazla küpe tercihlerinde ortaya çıkmaktadır. 2015 pırlanta küpe modasında ise yeni yeni trendler kadınları beklemektedir.İşte 2015 pırlanta kullanımına dair öne çıkması düşünülen pırlanta küpe modelleri;

2015 pirlanta kupe modasi 3 150x150 2015 Pırlanta Küpe ModasıSon zamanlarda gösterişli, zincirli ve kulakta sadece bir değil birden fazla farklı küpe modeli kullanımı popüler oldu. 2015 in yazında ear cuff pırlanta, inci, zirkon küpe kullanımı daha da bir artacak gibi. Ear cuff küpelerin özelliği sır sıra dizili minik değerli taşlardan tasarlanmasıdır. Kulağın büyük bir bölümünü kapsayan bu modeller ooldukça dikkat çekici bir imaj çıkarmaktadır. Toplu ve topuz saç kullanımında şıklığını fazlasıyla gösteren ear cuff küpeler şimdiden göz önünde değerlendirmeye başlayın.

2015 pirlanta kupe modasi 2 150x150 2015 Pırlanta Küpe ModasıBir diğer pırlanta küpe trendi ise kulağın arka kısmında kalan üç veya beş taşlı daha çok çiçek/tohum küpe olarak adlandırılan modellerdi. Bu trende de yine pırlantanın yanı sıra inci, zirkon gibi değerli taşların minik kullanımından ortaya çıkan şık modeller bulunmaktadır.

Yaz aylarında bu pırlanta küpe trendi adeta zirve yapacak. Çünkü yazların çok sıcak olması, haliyle saçların toplanması anlamına gelmektedir. Saçların toplanması da kulakları fazlasıyla ortaya çıkardığı için kadınların ister istemez aksesuar kullanımını zorunlu kılmaktadır. Ve bir önceki paragrafta belirttiğimiz saç topuzlarını en güzel yansıtan küpe modelleri oldukları için çok tercih edileceklerdir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


sekiz + 8 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>