Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » 2015 » Mayıs

Aylık Arşiv: Mayıs 2015

Pırlanta Kolyelerde Özel Metin Modası

pirlanta-kolyelerde-ozel-metin-modasi-1

Kelimeler duygu ve düşüncelerimizin ifade bulmuş halidir. Bir an kelimelerin olmadığını düşünürsek, hiçbir duygu aktarımımızın da olamayacağını görebiliriz. Duygularımızın mihenk taşı olan bazı özel kelimeler ise bizleri daha özel hissettirmektedir. Bu kelimeler arasında; aşk, sevgi, bağlılık, inanç, umut gibi özel kavramlar sayılabilir. Bu gibi kelimelerden aldığımız ilham yaşam sevincimi desteklerken, bunlardan aldığımız gücü de her daim hissetmek ve her ne ... Devamını Oku »

Anne Temalı Pırlanta Kolyeler

anne

Mücevher tasarımların hayatımızın bir parçası haline gelmesi, bu tasarımların belli manevi duyguları taşınmasından kaynaklanır. Sevginin bizlere vermiş olduğu gücü mücevherler tasarımlarında tercih ederek, kendimizi daha değerli hissederiz. Özellikle sevdiklerimizden gelen hediyeler ise bu durumda bizler için daha kıymetli olmaktadır. Kadınlara özel günlerde pırlanta hediye alımının tüm dünyada yaygınlık kazandığını bilmeyen yoktur. Kadınlara pırlanta hediye alımının popülerliği yıldan yıla bir artış ... Devamını Oku »

İkinci El Pırlanta Nasıl Ortaya Çıktı

ikinci-el-pirlanta-nasil-ortaya-cikti

Pırlantanın kadın erkek ilişkisindeki derinliği, pırlantaya kişilik katar. Ortada ne zaman bir aşk veya ilişki söz konusu ise pırlantanın da bu ilişkide yer alma ihtimali en az bu aşk kadar gerçektir. Fakat pırlanta aşka tanık olduğu kadar kimi zaman için ayrılığı da tanıklık edebilmektedir. Tıpkı bir ayrılık hikayesinden doğan ikinci el pırlanta konusu gibi. Bir ayrılıktan çıkış yakalayan ikinci el ... Devamını Oku »