Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » Pırlanta » 2016 Pırlanta Tektaş Modası
Safir Yüzük

2016 Pırlanta Tektaş Modası

skollu 150x150 2016 Pırlanta Tektaş Modası Pırlanta tektaş yüzükler son yıllarda en çok tercih edilen modeller arasında neredeyse birinci sıraya yükseldi. Bu yılın tektaş pırlanta yüzük modelleri, kadınların gözlerini kamaştıracak türden ve göz alıcı özellikte. Genellikle evlilik teklifi sırasında hediye edilen pırlanta tektaş yüzüklerin seçiminde en önemli özellik pırlanta 4C kuralı olmaktadır. Kesim, karat, renk ve berraklık özellikleri, pırlanta tektaş seçiminde en çok dikkat edilmesi gereken unsurlardır. Eğer ki pırlantanın özelliklerine karar verildiyse dikkat edilmesi gereken diğer ve hatta en önemli konu model olmaktadır. Bu yıl s kollu tektaş yüzükler çok modadır. Zarif ve narin görünütüsüyle dikkat çeken s kollu modeller, tek bir taş ya da çoklu taşlarla daha şık bir görünüme kavuşturulmuştur.

Bu yılın tektaş modasında öne çıkan bir diğer modelse sadece tek taş kullanılmış beyaz altın yüzüktür. Sadeliği kadar şıklığı ile de göz dolduran beyaz altın tektaş yüzükler, özellikle genç hanımların beğenisini toplamaktadır. Evlilik kararı aldıktan sonra sıra elbette ki evlilik teklifi ve hediyesine gelmektedir. İşte tam da bu aşamada alınacak hediye, çoğunlukla tektaş yüzük olmaktadır. Son dönemde evlilik teklifi sırasında hediye edilecek yüzüğün içerisine isim ve tarih yazdırmak çok moda oldu. Eskiden alyanslara isim yazdırma modası varken, günümüzde tektaş yüzüklere isim yazdırmak çok revaçta.

sade 150x150 2016 Pırlanta Tektaş ModasıTektaş yüzük modasında son dönemde dikkati çeken bir diğer model ise tektaş yüzük ve tamturun bir arada olduğu tasarımlardır. Daha zengin duran bu model 2 yüzüğü bir arada sunuyor. Artık ayrı ayrı iki tane yüzük takma gereği kalmamakta ve çok şık bir görünüm elde edilmektedir. Son dönemde tamturlu tektaş yüzükler, evlilik tekliflerinin de özel günlerin de ideal hediyeleri arasında yer almaya başlamıştır.

tamturlu 150x150 2016 Pırlanta Tektaş Modası

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


sekiz + 9 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>