Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » Pırlanta » Anneler Günü Hediye Seçenekleri
Safir Yüzük

Anneler Günü Hediye Seçenekleri

anne 150x150 Anneler Günü Hediye Seçenekleri

Hayatımızdaki en değerli insanlardan biri hiç şüphesiz ki annemizdir. Küçük bir bebekken de kocaman bir yetişkinken de annemiz hep yanımızdadır. Anneler çocuklarını kötülüklerden korumak için her zaman koruyucu bir melek gibi uğraşırlar. Biricik annelerimiz için çok özel bir gün olan Anneler Günü, bu yıl da herkesi hediye telaşına sokuyor. Herkes annesinin yüzündeki bir gülücüğe bile büyük önem vermektedir. Bu yüzden Anneler Günü unutulmayacak özel günlerden biri olarak hayatımızda yerini almaktadır. Mayıs ayının ikinci Pazar günü kutlanan Anneler Günü için hazırlıklar sürerken, annelerimize alabileceğimiz hediye seçeneklerini sizlerle paylaştık.

Harf Kolye

Annenizin isminin baş harfi ya da ebeveynlerinizin adlarının baş harfleri altın harf kolyelere anlam katacak. Annenizin boynundan çıkartmak istemeyeceği altın harf kolye, ona özel olarak yaptıracağınız ideal bir hediyedir. Harf kolyeler kişiye özel tasarımlar olması bakımından dikkat çekici parçalar olarak dönemin favori mücevherlerindendir.

Zümrüt Kolye

Dünyanın en güzel yeşil renk tonlarından biri olan zümrüt yeşili kolyelere hayat vermektedir. Annenize özel zümrüt kolye modelleri onun özel günlerde her zaman boynunda olacak. Seçkin mücevher modelleri olarak dikkati çeken zümrüt kolyeler, annenize çok özel bir hediye olacak.

Yakut Kolye

Kırmızının en güzel tonlarını taşıyan yakutlar eşsiz mücevherlere hayat vermektedir. Annenize özel yakut kolye, orijinal rengi ile göz kamaştıran bir mücevher olarak dikkati çekmektedir.

Safir Kolye

Doğadaki nadide cevherlerden biri olan safir ile süslenmiş kolyeler çok şık ve değerli parçalardır. En özel mavi renk tonlarını taşıyan safir kolye annelere alınabilecek en güzel mücevherlerden biri olacaktır. Yeryüzündeki en değerli cevherlerden biri olan safir ile bezenmiş kolyeler muhteşem güzellikte parçalardır.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


8 − = beş

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>