Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » Pırlanta » Annelere Özel Pırlanta Mücevherler
Safir Yüzük

Annelere Özel Pırlanta Mücevherler

anneler gunu 150x150 Annelere Özel Pırlanta Mücevherler

Bizi karnında taşıyıp hayata getiren ve ömür boyunca sevgisiyle sarıp sarmalayan annelerimize sevgimizi gösterebileceğimiz bir gündür Anneler Günü…Aslında bir sarılış ya da içten bir gülümseme de anneleri mutlu etmeye yeterlidir. Fakat yine de Anneler Günü’nü özel kılmak için hediyelere ihtiyaç duyarız. Annenizi şık ve güzel bir hediye ile mutlu etmek istemez misiniz?

Pırlanta Kolye

Biricik annenize verebileceğiniz onun kadar eşsiz bir hediye: Pırlanta kolye. Modeliyle olduğu kadar duruşu ve ışıltısıyla da göz kamaştıran pırlanta kolyeler anneniz için ideal hediyelerdendir. Annenizin yaşını da göz önünde bulundurarak seçeceğiniz pırlanta kolye onun narin boynunda her an kalacak çok şık bir hediyedir. Sevginizi anlatmanızı sağlayacak kadar zarif pırlanta kolyeler melek, kelebek, tektaş, tria, kalp motifleriyle dönemin modasını da yansıtıyor.

Tektaş Pırlanta Küpe

Annenize şık ve bir o kadar değerli bir hediye vermek mi istiyorsunuz? İşte tam da annenize göre bir hediyedir tektaş pırlanta küpe…Anneniz, tektaş pırlanta küpeleri kulağına taktıkça sizi hatırlayacak. Küpeler tria, çiçek, kalp, halka, sallantılı modellerle sunuluyor; annenizin beğenisine uygun olanı seçmek size kalıyor!

Pırlanta Suyolu Bileklik

Küçücük bir bebekken sizi sevgisiyle sarıp sarmalayan melek annelere özel bir hediye de pırlanta suyolu bileklik olmaktadır. Modası hiç geçmeyen zamansız tasarımlardan suyolu bileklik altın ve pırlanta ile hayat bulmaktadır. Annenizin bileklerinden çıkarmak istemeyeceği bileklik şefkati ile hayatımızı anlamlandıran annelerimiz için en güzel hediyelerdendir.

Pırlanta Yüzük

Her çocuk için kendi annesi dünyanın en güzel annesidir. Güzel anneninizin narin parmaklarına çok yakışacak pırlanta yüzük modelleri anneme en güzel hediye ne olabilir? sorusuna yanıttır. Siz de anneme özel hediye arıyorum diyorsanız süslü mü süslü havalı mı havalı pırlanta yüzükleri tercih edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


5 × = otuz beş

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>