Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » Pırlanta » Evlilik Hediyesi: Pırlantalar
Safir Yüzük

Evlilik Hediyesi: Pırlantalar

Pirlanta Evlilik Hediyesi: Pırlantalar

Evlilik, her insanın hayatında neredeyse en önemli tarih olmakla birlikte pek çok hazırlığın yapıldığı bir dönemdir. Evlilik sürecinde çok güzel ve mutlu anlar yaşanmaktadır. Özellikle nişanlılık sürecinde erkekler müstakbel gelin adayına pek çok hediye almaktadır. Bu hediyeler arasında en ilgi çekici olanlarsa, son yıllarda kadınların gözdesi haline gelen pırlanta mücevherler olmaktadır.

Özellikle pırlanta beştaş yüzük, şık duruşu ile son yılların en çok tercih edilen evlilik hediyesi alternatiflerindendir. Kadınların en beğendiği yüzük modellerinden olan beştaş; karat, kesim, renk ve berraklık özellikleri ile göz dolduran parçalardandır. Gösterişli olduğu kadar seçkin bir görünüme de sahip olması ile farklılaşan pırlanta beştaş yüzük modelleri, evlilik hediyeleri arasında son yılların en dikkat çeken parçalarındandır. Ayrıca 5 taştan, tektaş takılara kadar çeşitli pırlanta seçeneklerine Goldstore Pırlanta Modelleri sayfasından ulaşabilirsiniz.

Elmasın işlenmiş hali olan pırlanta, tamamen doğal bir cevher olduğu için ayrıcalıklı bir görünüm sunmaktadır. Düğün hediyesi olarak en çok tercih edilen hediyelerden olan pırlanta setler, modern çizgilerde olduğu kadar klasik tasarımlarla da karşımıza çıkıyor. Daha klasik modeller yakut ve zümrütlerle işlenerek, Osmanlı havasını taşıyan seçkin parçalar olarak dikkat çekiyor. Geline takılabilecek en şık hediyelerden olan pırlanta setler, modern çizgilerle günümüz modasının harmanlandığı şık mücevherlerdir.

Evlilik teklifi sırasında en çok tercih edilen hediyelerden birisi ise farklı modelleri ile göz kamaştıran tektaş pırlanta yüzük olmaktadır. Altın ya da gümüş olarak üretilmekte olan tektaş pırlantalar, sade ya da daha ihtişamlı modellerle kadınların parmaklarını süslemektedir. Bağlılığın simgesi nedir? Sorusunu çok net bir şekilde açıklayan tektaşlar artık evlilik döneminin en önemli objelerindendir.

Eskiden yalnızca elit kesimlerin kullandığı mücevherler olan pırlantalar artık çok daha genel kullanıcıya hitap etmektedir. Tüm kadınların sahip olmak istedikleri mücevherlere dönüşen pırlantalardan birisini eş adayınız kesinlikle beğenecektir. Siz de düğün hediyesi olarak pırlanta modellerini tercih edebilirsiniz!

Pırlanta modellerine ek olarak pırlanta hakkında detaylı birçok bilgiye Goldstore Pırlanta sayfasından kolayca ulaşabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


4 + dört =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>