Pazartesi , 17 Aralık 2018
Anasayfa » Pırlanta » Evlilik Teklifi Ederken Pırlanta Tektaş Almam Şart mı?
Safir Yüzük

Evlilik Teklifi Ederken Pırlanta Tektaş Almam Şart mı?

Önce “Nereden Çıktı Bu Tektaş?” diyelim

Erkekler bakımından evlenmek eskiden alınacak değerli takılar bakımından daha kolaydı. Alyanslar alınır alınmaz, iyi bir akşam yemeği düzenlenir, o akşam yemeğinde evlilik teklifi edilir ve düğün hazırlıklarına başlanırdı. Sonra tektaş yüzük işlemi çıktı piyasada. Hollywood’un filmlerinde bu temayı ince ince aklımıza sokması, büyük şirketlerin reklam organizasyonlar ve kadınların doğal olarak hiç itiraz etmemesi icon smile Evlilik Teklifi Ederken Pırlanta Tektaş Almam Şart mı? ile hayatımızda iyice yer etti.

tektas 300x300 Evlilik Teklifi Ederken Pırlanta Tektaş Almam Şart mı?

Piyasada bulunan Tektaş Pırlanta Yüzüklerden bir örnek

Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de pırlanta markaları satışlarını sadece tektaş ile sınırlandırmak istememekte tabi ki. bugün anneler günü pırlanta modelleri, sevgililer günü pırlanta hediye dizaynlarından, anne adaylarına, yeni mezunlara, hayırlı olsuna kadar bir çok özel gün ve durum için değerli taşlardan üretilmiş takılar bulma imkanınız bulunmakta.

Evlilik Teklif Etmem İçin Tektaş Almam Şart mı?

Hayır, tabi ki değil. Siz sevgilinizi o da sizi seviyorsa çiçek dallarından üreteceğiniz bir yüzük bile sizin alyansınız Hatta tektaş yüzüğünüz olabilir. Tektaş’ın temsil ettiği sonsuzluk Yalnızca sevginizin bir gösterme biçimidir. Sevginizi sizin aranızda olan bir espriyle, bir bakışmayla, bir düşüncenizle yada her zaman onunla olduğunuzu ve olacağınızı hissettireceğiniz hareketlerinizle de gösterebilirsiniz. Tektaş, doğanın aşk gibi bize takdim ettiği olağanüstü güzelliklerden Sadece biri. Tektaş var olmayan sevgiyi yaratabilme gücüne sahip olmadığı gibi alınmadığında da sevgiyi yok etme gibi bir özelliği yoktur. Yani anlayacağınız bu iş tamamen sizin bütçenize ve karşınızda kişiye kalmış bir durum…

Günümüzde bir çok adem evladı cebini zorlayarak tektaş pırlanta alma derdine düşmekte fakat bu iş bununla bitmiyor. Sonradan maddi zorluklar yaşayarak sevdiğinizle huzursuz olacağınıza işin başında konuşun anlayın birbirinizi… Zaten tektaş istiyorum diye direten bir eş’te size ileri de daha büyük zorluklar var edebilir kanaatimizce icon smile Evlilik Teklifi Ederken Pırlanta Tektaş Almam Şart mı?

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


7 × = yirmi bir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>