Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » Pırlanta » Evlilik Teklifi ve Pırlanta Seçimi
Safir Yüzük

Evlilik Teklifi ve Pırlanta Seçimi

evlilik 150x150 Evlilik Teklifi ve Pırlanta Seçimi

Evlilik teklifi birbirini seven iki insanın ömür boyu birlikte yaşamaya ilk adımı attığı andır aslında…Hemen her kadın sürpriz bir evlilik teklifi almak ve o anı doyasıya yaşamak ister. Evlilik teklifini güzelleştiren şey elbette ki sevilen insanla bir ömür birlikte yaşanılacağı duygusu ve beklenmedik bir anda yapılan sürprizdir.

Evlilik teklifi için plan yaparketn tektaş pırlanta yüzük almayı ihmal etmek olmaz! Sevdiğinize özel pırlanta tektaşlar için biraz araştırma yapmanız yeterli olacaktır. Emin olun ki kadınlar pırlanta yüzüklere hayır diyemiyor icon smile Evlilik Teklifi ve Pırlanta Seçimi

Öncelikle pırlanta seçerken 4C özellik konusunda inceleme yapmak yararlı olacaktır. 4C; karat, berraklık, kesim ve renk değerlerini ifade etmektedir. Bu değerler çerçevesinde ve sevdiğinizin beğenisine uyabilecek bir tektaş pırlanta seçebilirsiniz.

Tektaş yüzükte sıklıkla beyaz altın kullanılmaktadır. Son yıllarda özellikle yükselişe geçen beyaz altın pırlanta yüzük modelleri farklı duruşu ile dikkati çekmektedir. Genellikle genç hanımlar beyaz altını çok sever. Pek çok tektaş yüzük modeli de beyaz altın ile daha soft bir görünüm kazanmaktadır.

Klasikten vazgeçemeyenlerin her dönemde gözdesi olan sarı altın tektaş yüzükler de her beğeniye uyabilecek farklı modellerle sunuluyor. Günümüzde sarı altın tektaş pırlanta yüzük gösterişli modeller kadar daha sade seçeneklerle de sunuluyor.

Evlilik Teklifi Önerileri

Alacağınız tektaş yüzük konusunda bir karar verdiyseniz sıra geldi evlilik teklifi önerilerine göz atmaya! Sevdiğinizle özel bir yemek organizasyonu klasik olduğu kadar her zaman etkileyici bir evlilik teklifi atmosferi olarak bilinmektedir. Bunun için sadece hoş bir atmosfer yaratmanız gerekmektedir. Salaş mekanlar yerine daha klasik ve romantik havaya sahip bir restoran tercih edebilirsiniz. Bunun dışında daha çılgın bir seçenek olarak sualtında ya da paraşütte evlilik teklifi edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


beş + 2 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>