Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » Pırlanta » İş Hayatı ve Pırlanta Seçimi
Safir Yüzük

İş Hayatı ve Pırlanta Seçimi

ishayati 150x150 İş Hayatı ve Pırlanta Seçimiİş hayatında çalışılan pozisyonun gereklilikleri çerçevesinde başarılı olmak kadar kişisel sunum da önem taşır. İş hayatında aksesuar seçiminizi doğru yapmanız şıklığınızı artıracak ve özel toplantılarda daha güçlü bir görünüm sergilemenizi sağlayacaktır. Pırlanta takılar duruşu ve doğal yapısı ile çok değerli mücevherlerdir. Bu nedenle akseuar meraklıları için ideal olabilecek pırlanta modellerine bu yazımızda yer verdik.

Kadınlar yüzük takmayı çok sever. Öyle ki altın ve pırlanta yüzük bazı kadınlar için tutkuya dönüşmüştür. Daha modern tasarımlar kadar klasik modeller de artık gözde konumundadır. Birçok kadın için vazgeçilmezlerden birisi pırlanta yüzüklerdir. Öte yandan iş hayatında pırlanta yüzük seçimi ile hem şık hem de daha güçlü görünmek mümkündür. Önemli bir toplantınız var ancak “Ne giysem, hangi takıyı taksam diye mi düşünüyorsunuz? Bu durumda pırlanta yüzük takarak kendinize gösterdiğiniz özeni vurgulayabilirsiniz. Karat, kesim, berraklık ve renk özellikleriyle estetik bir görünüm sunan pırlanta yüzükler, farklı tasarımlarıyla hanımların beğenisine sunuluyor.

 sonsuzluk 150x150 İş Hayatı ve Pırlanta Seçimi

Kolyeler bilindiği üzere çok eski çağlardan bu yana kadınların favori aksesuarlarındandır. Pırlanta kolye modelleri ister tektaş ister tria isterseniz de farklı figürlerle en beğenilecek formlarda sunuluyor. Altın kolyeler pırlanta ile daha bir göz alıcı görünüyor. Işıl ışıl haliyle pırlanta kolyeler her yaştan kadının çok beğendiği aksesuarlardandır. Kalp, sonsuzluk, yıldız gibi pek çok figür pırlanta detaylı kolyelere trend bir görünüm katmaktadır.

kupe 150x150 İş Hayatı ve Pırlanta Seçimi

Pırlanta küpe modelleri ise sarı ya da beyaz altın seçenekleriyle, narin dokunuşlarla şekillenmiş tasarımların eşsiz ışıltısını kulaklarınıza taşıyor. Şık pırlanta küpe ile kaliteye ve doğallığa önem verdiğinizi gözler önüne serebilirsiniz. Siz de ofiste daima şık ve kendinize özen gösteren bir imaj çizmek isterseniz pırlanta takıları tercih edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


5 × = onbeş

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>