Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » Pırlanta » Modern Pırlanta Küpeler
Safir Yüzük

Modern Pırlanta Küpeler

p.kupe  150x150 Modern Pırlanta Küpeler
Günümüzde özellikle iş yaşamında modern tarzın öne çıkması, aksesuarların da modernizmin esintisine kapılmasını sağlıyor. Hanımların kulaklarını süsleyen pırlanta küpeler, modernizmin asaletle buluşmasını çağrıştırıyor.

Pırlantanın ışıl ışıl yapısı ile sevilen modellerin buluşması sonucunda her kıyafetle uyumlu olarak kullanılacak küpe modellerini bulmak mümkün. Özellikle kalp modellerinin öne çıkması kadar yıldız ve oval formları da pırlanta küpe seçenekleri arasında dikkati çekmektedir.
p.kupe2  150x150 Modern Pırlanta Küpeler

Beyaz ya da sarı altınla bütünleştirilen pırlanta küpe modelleri, kadınların en çok sahip olmak istediği takılardandır. Genellikle pırlanta küpeler 22 ayar ya da 18 ayar olmakla birlikte, 14 ayar ve bazen 8 ayar olarak da üretilmektedir. Modern küpe tasarımları genellikle daha sade modellerden oluşmaktadır. Özellikle oval sallantılı küpeler dikkati çekerken, minik halka küpenin üzerine pırlanta yerleştirilmesiyle yapılan tasarımlar da öne çıkıyor.

2016 küpe modasında öne çıkan simgeler; kanat, sonsuzluk, kelebek, melek ve püsküller olarak görülmektedir. Bu simgelerden ilham alınarak tasarlanan pırlanta küpe modelleri büyük ilgi görüyor. Renkli pırlanta taşlarla geliştirilen küpe seçenekleri kadınların güzelliklerine güzellik katıyor.

kupesonsuzluk 150x150 Modern Pırlanta Küpeler
Sonsuzluk simgeli küpe modelleri, aşkın ölümsüzlüğüne dikkat çekerken son dönemin trend modeli olmasıyla büyük beğeni topluyor. Sonsuzluk işaretinin kalp motifiyle bütünleştirildiği modern küpe seçenekleri, hem günlük kullanımda hem işyerine giderken takılabiliyor. Kanat ve melek figürleri de 2016 küpe modasının en ses getiren tasarımları arasında başı çekiyor. Kelebek motifleri de ağırlıklı olarak sallantılı olarak üretilmekte ve ilkbaharın havasını adeta kadınlara ulaştırmaktadır. Melek simgeli küpeler de pırlanta olarak üretilerek, son dönemin modasını yansıtmakta. Şık tasarım ve özel üretimin harmanlandığı modern pırlanta küpeler, siz ve sevdikleriniz için çok güzel bir seçim olacak.
pkupe3 150x150 Modern Pırlanta Küpeler

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


8 × sekiz =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>