Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » Pırlanta » Nişan Yüzüğü Seçmek İçin Öneriler
Safir Yüzük

Nişan Yüzüğü Seçmek İçin Öneriler

alyans2 Nişan Yüzüğü Seçmek İçin Öneriler

Hayat boyunca el ele ve göz göze yaşamak istenilen insanla evlilik kararı alındığının ilk simgesi nişan törenidir. Bazı kültürlerde kız isteme ve söz töreni birlikte yapılmakta, kimi bölgelerde ise kız isteme ve nişan bir arada gerçekleştirilmektedir. Her ailenin yapısına göre değişkenlik gösteren bu organizasyonların olmazsa olmazı nişan yüzüğüdür. Bağlılığın bir simgesi olan nişan yüzüğünün takılması törenin en çarpıcı anını oluşturduğu için alyans seçiminin titizlikle yapılması gerekmektedir.

alyans Nişan Yüzüğü Seçmek İçin ÖnerilerNişan töreni yapılmadan önce çiftler nişan yüzüğü seçmek için kuyumcuları dolaşmaktadır. Nişan yüzüğü seçerken parmağınızı sıkmayacak alyans tercih etmeniz kullanışlılık açısından önemlidir. Aksesuar kullanmaktan hoşlanmayanlar için yüzük takmak zor olabilmektedir. Alyansın parmakları sıkmadan rahatlıkla kullanılması için içi düz bir model seçilmesi önemlidir. İçi bombeli alyanslar genellikle parmakları rahatsız etmekte olduğu için alışveriş sırasında bu konuya dikkat edilmelidir. Kalın alyanslar da özellikle bilgisayarda çalışırken ya da yazı yazarken elleri sıkabileceğinden kullanımı zor modellerdir. Nişan yüzüğünüzün çok kalın olmasını istemiyorsanız daha ince ve zarif tasarımlar arasından seçim yapabilirsiniz.

yuzuk Nişan Yüzüğü Seçmek İçin ÖnerilerSon dönemde moda olan nişan yüzüğüne isim ve tarih yazdırılması işlemi de özel gününüzün ölümsüzleşmesini sağlayacaktır. Sevdiğiniz insanla kendi isminizi ve sizin için önemli olan tanışma, söz, nişan gibi tarihleri yazdırarak duygularınızın izinin yüzüğe de yansıtılması sağlanır. Hanımlar için trend nişan yüzükleri genellikle taş işlemeli parçalar olmaktadır. Dönemin modasını yansıtan nişan yüzükleri genellikle kadınlar için taşlı parçalar olurken, aynı yüzüğün erkek için uyarlanmış şekilde tasarlanması ile çiftler için uyum problemi ortadan kalkmaktadır. Farklılıktan hoşlanan biriyseniz özel tasarım el yapımı nişan yüzüğü tasarlatarak, yalnızca nişanlınızla sizde bulunacak bir yüzüğe kavuşabilirsiniz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


9 − = dört

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>