Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » Pırlanta » Pırlanta Beştaş Yüzük
Safir Yüzük

Pırlanta Beştaş Yüzük

bestas 150x150 Pırlanta Beştaş Yüzük

Pırlanta beştaş yüzük modelleri bu yıl da hediye ararken ilk sıralarda tercih edilen takılardan oluyor. 5 adet taşın yüzüğün üst kısmına özenle yerleştirilmesi ile hazırlanan bu model, yıllardır klasikleşmiş özel bir mücevherdir.

Beştaş pırlanta yüzük modelleri sarı altın veya beyaz altın olarak dikkatleri çekiyor. Kişisel tercihlere göre alınabilecek pırlanta beştaş yüzükler, alyansın yanına takıldığında çok hoş bir görünüm sunuyor.

Evlilik hediyesi olarak da sıklıkla tercih edilen pırlanta beştaş yüzük hemen her kadının almak istediği bir mücevherdir demek yanlış olmaz…Hangi kadın beştaş pırlanta bir yüzüğe hayır diyebilir ki…Hanımların gözdesi olan pırlanta beştaş yüzük çok farklı model seçenekleriyle karşımıza çıkıyor.

Sarı altın beştaş yüzükler genellikle alyansını da gold renkte tercih edenlerin beğenisine sunuluyor. Sarı altın beştaş yüzük modelleri klasik bir görünümle sunulmakla birlikte, daha marjinal tasarımlara da sahip olabiliyor. Modernize edilmiş bir tasarımla çok daha orijinal bir hava kazandırılan beştaş yüzükler, çağı yakalamak isteyenler için ideal bir model oluyor.

Beyaz altın beştaş yüzük ise belki de en revaçta modellerdendir. Beştaş yüzükler ağırlıklı olarak beyaz altın renginde tercih ediliyor. Klasik çizgilerin daha ötesinde farklı modelleri beyaz altın beştaş yüzükte görmekteyiz. Sırataş modeller kadar taşların daha asimetrik şekilde dizildiği yüzükler de öne çıkıyor.

Bronz altın beştaş yüzüklerse elmas taşlarla bezenerek daha gösterişli bir hava elde ediliyor. Yılların eskitemediği bir model olan bronz beştaş yüzükler, genellikle özel günlerde takılan mücevherlerden. Bronz beştaş yüzük taktığınızda kıyafet kombininizin de yüzüğün görselliğiyle paralellik göstermesine dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Beştaş yüzük modellerinde farklı motif eklemeleri de sıradışı bir görünüm yaratıyor. Örnek olarak, kalp motifinin beştaş yüzüğe eklenmesi verilebilir. Kalp detaylı beştaş yüzükle sevdiğinize “Benim için çok değerlisin ve kalbimdesin” mesajını iletebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


dört + 6 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>