Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » Pırlanta Küpe Modelleri » Pırlanta Deniz Yıldzı Küpe
Safir Yüzük

Pırlanta Deniz Yıldzı Küpe

pirlanta deniz yildizi kupe 300x300 Pırlanta Deniz Yıldzı KüpeKolye, küpe, yüzük, bileklik gibi mücevher takılarda sade tasarımlarının yanı sıra belli başlı figürlerin kullanıldığı takılar da mevcuttur. Pırlanta, yakut, safir, zümrüt gibi değerli taşlar ile birlikte vücut bulan tasarımlar alıcısına sunulmaktadır.

Mücevher takılarda özellikle küpe tasarımlarında bu gibi figürler oldukça sık kullanılır. Küpe aksesuarı hayatın her alanında kolayca kullanılabilmektedir. Bu yüzden pırlanta küpe modellerinde çeşitlilik fazladır. Küpe çeşitlerinden biri de; pırlanta deniz yıldızı küpe modelleridir. 18 ayar beyaz altından oluşan bu küpeler adından da anlaşılacağı üzere deniz yıldızı figürüne sahiptir. Ayrıca küpe modelinde deniz yıldızının 5 kolunda toplamda 60 adet 0,18 karat ağırlığında pırlanta taş kullanılmıştır. Yani deniz yıldızının kolları pırlanta taşları ile hayat bulmuştur. Bu küpe tasarımı deniz yıldızı figürü ile sade bir kıyafete kombin edilebileceği gibi pırlanta taşların kattığı ışıltı ile gösterişli bir kıyafete de kolayca kombin edilebilir.

Pırlanta deniz yıldızı küpe modelini farklı kıyafetleriniz ile kullanabilmek mümkündür. Ayrıca bu pırlanta  küpe modelini sevdikleriniz için hediye alternatifi olarak düşünebilirsiniz. Pırlanta taşlarının deniz yıldızı figürüne kattığı tasarım oldukça şık ve dikkat çekicidir. Sevginizi ve aşkınızı bu pırlanta tasarım ile anlatabilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


dört × = 28

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>