Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » Pırlanta » Pırlanta Halhal
Safir Yüzük

Pırlanta Halhal

Halhal, geçmişten günümüze değin hanımların en sevdikleri takılardan biri olarak ayak bileklerini süslemektedir. Geçtiğimiz dönemlerde daha fantezi bir tasarım anlayışıyla üretilen halhallar günümüzde daha modernize edilmiş ve pırlantalarla bezenmiş durumda. Halhal modelleri arasında gözde konuma yerleşeceğe benzeyen pırlanta halhal modelleriyle ilgili ayrıntıları yazımızda sizlerle paylaştık.

Özellikle ilkbahar ve yaz ayları geldiğinde etek, elbise ve kapri pantolon tercihlerinin artmasıyla birlikte kadınların narin ayak bilekleri daha da ön plana çıkıyor. Artık halhal modelleri dönem modası objelerle bütünleşmiş şekilde karşımıza çıkıyor. Kelebek detaylı halhal, romantik tarzı sevenler için pırlanta işlemeli olarak yeniden gözler önüne seriliyor. Kelebek motifi bildiğiniz üzere son yılların en favorilerinden olup, kolyeden bilekliğe küpeden yüzüğe kadar farklı aksesuarlarda kullanılmaktadır.

halhal 150x150 Pırlanta Halhal

Altın halhal modelleri sarı, beyaz ya da pembe renk formlarıyla ve en güncel modellerle hanımların beğenisine sunuluyor. Kalp detaylı halhal tasarımı, pembe altın ile üretildiğinde tam anlamıyla sevgiyi çağrıştıran ve baharın güzelliğini yansıtan bir modele dönüşüyor. Pembe altın halhal modelleri aynı zamanda pırlanta ile birlikte tasarlanarak hanımların çok seveceği modellere dönüştürülüyor.

kalphalhal 150x150 Pırlanta Halhal

Sarı altın tercih eden hanımlara yönelik halhal modelleri de yaz aylarının ışıltısını adeta ayak bileklerine taşıyarak, ayrıcalıklı bir şıklık kazanmalarını sağlıyor. Sonsuzluk motifinin sıklıkla kullanıldığı sarı altın halhal modelleri, oldukça cazibeli ve albenili bir görünüm sunuyor.

sonsuzlukhalhal 150x150 Pırlanta Halhal

Beyaz altın halhal modelleri ise daha narin detayların yer aldığı bir tasarımla kadınlara sunulurken, sadelik kadar şıklık elde edilmesini sağlıyor. Her adımda dikkat çekmeyi seven kadınların ayaklarını süsleyen halhal modelleri arasında beyaz altın tasarımlar şıklığın tamamlanmasında raslantısal değil nokta atışı bir mücevher olarak karşımıza çıkıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


dokuz − = 2

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>