Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » Pırlanta » Pırlanta Kalp Kolye
Safir Yüzük

Pırlanta Kalp Kolye

beyazkalp 150x150 Pırlanta Kalp Kolye

Duygunun ve aşkın simgesi ne diye sorulsa hemen hepimiz kalp motifi deriz. Kalp modeli taşıdığı anlam ile dikkati çekerken, hoş görüntüsüyle de kolyelerin vazgeçilmez figürlerindendir.

Pırlanta kalp kolye sevdiğinize verdiğiniz değerin göstergesi gibi. Pırlantanın doğadan gelen parlaklığı kalp modeli ile birlikte çok şık bir altın kolyeyi oluşturuyor. Kadınların belki de yüzyıllardır vazgeçemediği kolyeler kalp motifi ile daha da göz dolduruyor.

Kalp kolye modelleri farklı pırlanta bezemeleri ile beğeniye sunuluyor. Kalp motifinin üstüne tek taş pırlanta eklenerek üretildiği gibi çoklu pırlanta taşlarıyla bezeli hale getirilebiliyor. Topaz, ametist ve pırlantanın bir arada bulunduğu daha renkli tasarımlar ise hanımların adeta gözde modellerinden.

Sarı altın kalp kolye modelleri çoklu pırlanta kullanımı ile dikkati çekiyor. Daha fantezi modellerin uygulandığı sarı altın kalp kolye modelleri hanımların özel günlerdeki vazgeçilmezlerinden. Sarı altın kalp kolyeler, anahtar ve kuş motifleriyle daha zengin bir görünüme bürünüyor. Çift kalp motifi ve kanat simgesi de oldukça sık şekilde karşımıza çıkıyor.

İnci, safir, citrine, ametist, topaz…Tüm bu doğal taşlar kalp motifiyle çok uyumlu oluyor. Şık tasarım ve özel duruşu ile hemen her yaştan tüm bayanların beğenisini toplayan pırlanta kalp kolye modelleri en güzel hediye alternatiflerinden biri ayrıca.

Beyaz altın kalp kolye ise sadelikten yana olanların tercihi olmaya devam ediyor. Beyaz altın pırlanta kalp kolye; nazar boncuğu, inci, kanat gibi materyallerle destekleniyor. Kalp kolye modelleri, harf veya isim detaylı olarak da üretilebiliyor. Pırlantanın o eşsiz büyüsü kalp kolyeye çok yakışıyor, gören herkes bu takılara hayran kalıyor. Eğer ki siz kalp motifini beğenen biriyseniz pırlanta taşlı kolye modellerini incelemenizi tavsiye ederiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


2 × dört =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>