Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » Pırlanta » Pırlanta Kalp Küpe
Safir Yüzük

Pırlanta Kalp Küpe

pirlanta kalp küpe 300x300  Pırlanta Kalp KüpeHer pırlanta taşının yüzüğe, küpeye, kolyeye, bilekliğe kattığı ışıltı, parıltı bir başka güzelliktedir.Bu güzelliğin farkında olan her kadın pırlantalı takıları hayatına dahil etmekten büyük bir mutluluk duyar.

Pırlanta takılar arasında binlerce tasarıma sahip ürünler bulunmaktadır. Her bir takıda kullanılan pırlanta taş, tasarıma ayrı bir anlam katmaktadır ve bu anlam kendisini ürün isiminde göstermektedir. Misal tektaş yüzükte kullanılan pırlanta; aşkın, sevginin tekliğini ifade ettiği için tektaş olarak anılmaktadır. Tria model bir yüzükte kullanılan pırlantalar ise aşkın; dünü, bugünü, yarını sembol ettiğinden üçlü olarak kullanılırlar. Pırlantanın anlam kattığı bu gibi ürünlerden daha binlercesini saymak mümkündür. Bu binlerden diğer bir tasarım pırlanta kalp küpe tasarımıdır.

Pırlanta kalp küpe modelinin özellikleri ise şöyledir;

14 ayar altın 0.28 ct pırlanta kalp küpede iki renk kullanılmıştır. Her iki küpede de iki kalp figürü bulunmaktadır. Bu kalplerden bir tanesi sadece sarı altın tasarımlı iken diğer kalp, içi pırlanta taşlar ile doludur. Küpeler için kullanılan 26 adet pırlanta yuvarlak kesime sahiptir.Toplam ağırlığı yaklaşık olarak 3.52 gram’dır.

Yüzyıllardır aşkı ve sevgiyi en güzel anlatan, en güzel sunan pırlantadır, bu yüzden sevdikleriniz için pırlantayı tercih edebilirsiniz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


üç + 9 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>