Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » Pırlanta » Pırlanta Kar Tanesi Kolye
Safir Yüzük

Pırlanta Kar Tanesi Kolye

kartane 150x150 Pırlanta Kar Tanesi Kolye

Kolye eski çağlardan beri kadınların gözde takılardan biri olarak, günümüze değin pek çok aşamadan geçmiştir. Eskiden daha çok bitkilerden yapılan kolyeler, ilerleyen zamanlarda gümüş ve altının bulunması ile bu materyallerden üretilmeye başlanmıştır. Pırlanta, elmasın işlenmiş halidir. Göz alıcı ışıltısı ve doğada nadiren bulunması nedeniyle çok değerlidir. Karat, kesim, renk ve berraklık gibi belirgin özellikleri, diğer taşlardan ayrılmasını sağlamaktadır. Zamanla kadınların artan ilgisi sonucunda en önemli hediyelerden biri pırlanta kolyeler olmuştur.

Şu anda özellikle pırlanta kolye kadınların gözde aksesuarıdır. Takı sektöründe son yılların favori modellerinden biri olan pırlanta kar tanesi kolye bu dönemde oldukça trend bir modeldir. Anlamı ve görsel açıdan sunduğu güzellik ile büyük ilgi toplamaktadır. Kar tanesinin her biri benzersiz ve birbirinden apayrı özelliktedir. Kar tanesinin diğer bir özelliği ise yağarken hiçbir kar tanesinin birbirine değmemesidir. Görüntüsü ile benzersiz kar taneleri, altın ve pırlanta ile buluştuğunda çok özel bir görüntü sunar. Çok şirin bir görüntüsü olması nedeniyle aksesuardan tekstil ve dekorasyona kadar farklı alanlarda sıklıkla kullanılan bir figürdür.

Özellikle beyaz altın pırlanta kar tanesi kolye günlük kullanımda çok büyük ilgi görmektedir. Daha yalın bir görünüm sunan beyaz altın pırlanta kar tanesi kolyeler kadınların ilgisini toplamaktadır. Bu yüzden kadınlara alınacak doğumgünü, tanışma ve evlilik yıldönümü hediyeleri olarak öne çıkmaktadır. Sarı altın olarak da üretilen pırlanta kar tanesi kolye kişisel beğenilere göre tercih edilmektedir. Kalp ve sonsuzluk figürleri ile de sıklıkla kullanılan kar tanesi tasarımı kolye, küpe, bileklikler de dikkati çekmektedir. Kendinize ya da sevdiklerinize alabileceğiniz bu şık hediye her dönem dikkat çekici parçalardan birisidir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


+ 5 = onüç

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>