Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » Pırlanta » Pırlanta Kolye Modelleri
Safir Yüzük

Pırlanta Kolye Modelleri

kalp Pırlanta Kolye ModelleriPırlanta, en değerli cevherlerden biri olarak mücevherlere anlam katmaktadır. Elmasın işlenmiş hali olan pırlantalar, doğada çok nadiren görülen cevherler oldukları için pahalı ve değerlidir. Bir pırlantanın oluşumu neredeyse milyonlarca yıl öncesine dayanmakta, her bir taşın içerisindeki bileşimler farklılık gösterdiğinden eşsiz özelliğe sahip olmaktadır.

Pırlanta kolye modelleri sevgiliye, eşe, anneye ya da sevilen bir arkadaşa alınacak ideal hediyelerdendir. Bu sezonun trend pırlanta kolye modelleri sonsuzluk, kalp, kelebek ve yusufçuk gibi figürlerle karşımıza çıkmaktadır. Sonsuzluk kolye modelleri, sevginin sınırsızlığını anlatan şık parçalardır. Pırlanta kolye alırken, modeli kadar sertifikalı ürün olmasına da dikkat edilmelidir. Karat, kesim, renk ve berraklık özelliklerini anlatan 4C konusunda açıklamalı bilgi alabileceğiniz ve kaliteli ürünler sunan bir kuyumcudan ya da internetten satın alabilirsiniz.

Kalp figürlü pırlanta kolyeler, sevginin sembolü olan kalp figürünü pırlanta işlemeleri ile bambaşka bir havaya sokuyor. Sevdiğiniz kadına alacağınız pırlanta kalp kolye modelleri, aşkın ve sevginin anlatılmasında en güzel tercüman haline gelecek.

Kelebek figürü, zarafet, incelik ve narinliğin adeta temsilcisi gibidir. Sevdiğinize “sen benim kelebeğimsin” mesajını iletmek için pırlanta kelebek kolye modelleri arasından bir seçim yapabilirsiniz. Pırlanta kelebek kolyeler doğanın canlılığını yansıtan ametist, peridot, sitrin gibi taş işlemeleriyle detaylandırılarak renk kazanıyor.

Yusufçuk kolye modelleri ise aşkın ve bağlılığın en güzel simgelerinden bir diğeridir. Yusufçuk modeli hem zarif duruşu hem de taşıdığı anlam ile apayrı bir güzellik sunmaktadır. Yusufçuk figürü ile pırlantanın bir araya gelmesi, eşsiz hediye altermatiflerinden birini oluşturmaktadır. Yusufçuk kuşunun eşine olan bağlılığı kadar narin görüntüsü de mücevher modelleri arasında sıklıkla tercih edilmesine neden olmuştur. Eğer doğum günü, yılbaşı, sevgililer günü ya da evlilik yıl dönümü hediyesi arıyorsanız pırlanta yusufçuk kolye tam da size göre!

Daha fazla pırlanta kolye modeli incelemek için aşağıda linkini paylaştığımız dünyaca ünlü pırlanta firması Blue Nile internet sitesine bakabilirsiniz: http://www.bluenile.com/diamond-jewelry/diamond-necklaces/all-diamond-necklaces

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


× 5 = otuz

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>