Pazartesi , 17 Aralık 2018
Anasayfa » Pırlanta Kolye Modelleri » Pırlanta Kolye Modelleri
Safir Yüzük

Pırlanta Kolye Modelleri

Şeffaflığın verdiği ferahlık ve saflıkla vazgeçilmez mücevherlerden olan pırlantalı takılar, moda dergilerinde de çok fazla adından söz ettirmektedir.

Şu sıralar en çokta ünlü isimlerin taktığı pırlanta kolye modelleri konuşulmaktadır. Özel tasarımcıların ellerinden çıkıp sanatçıların boynunda yerini alan pırlanta kolye modelleri her bayanın sahip olmak istediği mücevherlerdendir.

Günlük yaşantıda da kullanılabilecek olan sadelikte pırlanta kolye modelleri de seçenekler arasında vardır. Hem sevgiliye, hem kardeşe, hem arkadaşa hediye edilebilir oluşu da çabuk tercih ediliyor olmasını sağlar. Mesela 33953 gibi pırlanta kolye modellerindeki zerafet ve uygun fiyat bir çok pırlanta alıcısının dikkatini çeker.

Eşsiz ışıltısıyla özel tasarımlarda yerini bulan pırlanta, çok özel düğün setlerinde ve mini takı setlerinde de kullanılmaktadır.

İrili ufaklı şekliyle de girdiği her tasarımda farkını ortaya çıkarır. Pırlanta kolye modelleri inci ve diğer renkli taşlarla da havasına hava katabilir.

Kolye uzunluk ölçüsünde ise standart satış boyları 40-45 cm zincir uzunluğu bulunmaktadır. Tabi kullanılacak pırlanta kolye modeline göre de bu uzunluk talebe göre değişiklik gösterebilir.

Özel bir gece kıyafetiyle ya da hoş bir doğum günü partisinde giyilecek cici bir kostümle birbirini çok kolay tamamlar. Her bayanın mücevher kutusunda olması gereken kurtarıcı bir pırlanta kolyesi muhakkak olmalıdır.

İşte internet satış sitelerinden sizler için derlediğimiz en güzel Pırlanta Kolye Modelleri;

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


sekiz × 7 =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>