Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » Pırlanta » Pırlanta Renkli Küpe
Safir Yüzük

Pırlanta Renkli Küpe

pirlanta renkli kupe 4 300x240 Pırlanta Renkli KüpeTakı aksesuarlarımız aynı zamanda bizleri yansıtan birer obje oldukları için satın alırken dikkat ederiz. Takının modeline, rengine, figürüne bizleri yansıttığını düşündüğümüz her detaya dikkat ederek satın alırız. Söz konusu pırlanta takılar olunca bu alışverişe ayrıca özen gösteririz. Çünkü pırlanta takılar uzun süre kullanılan aksesuarlardır. Pırlantada renk kullanımı risk taşısa da yine de onları tercih etmekten kendimizi alıkoyamıyoruz. Renkli pırlanta küpe modellerden örnekler;

Mavi, kırmızı, yeşil, sarı, açık mavi, mor, pembe, turuncu kısacası her renk aralığında pırlanta küpe modelini bulmak mümkündür. Her takının kullanımı farklılık taşıdığı için renkli pırlanta küpe modeller kullanırken bu ayrıntıya dikkat etmeniz gerekir. Örneğin; renkli pırlanta küpelerde fazla harekete sahip modelleri şık elbiseler ile kombine edebilirsiniz. Bunun yanı sıra renkli pırlanta küpelerde daha az gösterişe sahip modelleri de günlük iş kıyafetinle rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pırlanta küpelerde tercih ettiğiniz renkler aynı zamanda uzun zaman kullanabileceğiniz bir tonda olmalıdır. Bu yüzden renkli pırlanta takı alımında dikkatli davranmalısınız.

Küpeler gelin adayları için de önemli aksesuarların başında gelir. Özellikle kır düğünlerine özel renkli düğün temasına uygun olarak, düğün takısında da rengarenk bir seçim yapabilirsiniz. Örneğin; uçuş uçuş bir gerlinlik modeline şeker pembesi gelin ayakkabısı uyumlu olarak yine bu renk tonunda pırlanta küpe modelini kullanabilirsiniz.

Aşağıdaki renkli pırlanta küpe modelleri sizlere fikir noktasında yardımcı olabilir.

pirlanta renkli kupe 1 150x150 Pırlanta Renkli Küpe pirlanta renkli kupe 2 150x150 Pırlanta Renkli Küpe

pirlanta renkli kupe 5 150x150 Pırlanta Renkli Küpe   pirlanta renkli kupe 3 150x150 Pırlanta Renkli Küpe

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


üç + = 12

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>