Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » Pırlanta » Pırlanta Yusufçuk Kolye
Safir Yüzük

Pırlanta Yusufçuk Kolye

yusufcuk 150x150             Pırlanta Yusufçuk Kolye

Yusufçuk modelli kolyeler, son yıllarda hemen her kadının boynunu süsleyen takılardan biridir. Zarif görünümü ve doğayı çağrıştıran yapısı nedeniyle çok revaçta olan bu tasarım, pırlanta ile bezeli hale getirildiğinde eşsiz bir görünüm sunmaktadır. Pırlanta yusufçuk kolye altın ya da gümüşten üretilmekle birlikte, genellikle topaz ya da ametist gibi doğal taşlarla da canlılık kazandırılmaktadır.

Yusufçuk kolyenin taşıdığı anlam da aslında çok derindir. Yusufçuk tutkulu aşkı, sadakati ve bağlılığı simgelemektedir. Bu zarif görünümlü kuş aslında çok farklı özelliklere sahiptir. Yusufçuk kuşlarının dişisi çiftleştiği erkeğin kafasını koparıp yer. Yusufçuk kuşunun erkeği bunu bildiği halde sevdiğine bağlı kalır ve onun yanından ayrılmamayı tercih eder. Aslında pek çoğumuzun boynunu süsleyen yusufçuk kolyenin bu kadar derin bir anlam taşıdığını bilmeyenlerimiz elbette ki vardır. Yusufçuk kuşunun narin görünümü kadar aşkına sımsıkı bağlanan yapısı ile çok sevilen bir figür olduğunu görüyoruz. İşte bu nedenle yusufçuk kolye aşkın ve bağlanmanın en güzel simgelerinden biri olarak, büyük beğeni toplayan ve hediye edilen modellerden biridir.

maviyusufcuk 150x150             Pırlanta Yusufçuk Kolye

Sevdiğinize vereceğiniz en güzel hediyelerden biri olan pırlanta yusufçuk kolye altın ve gümüş olarak farklı versiyonlarda üretilmektedir. Pırlanta ve topaz taş kullanımıyla değeri daha da artan yusufçuk kolyeler, zarafetin çağrışımı olarak karşımıza çıkıyor. Pırlanta işlemeli altın yusufçuk kolyeler doğada nadiren rastlanılan pırlanta ile daha değerli bir yapıya bürünüyor. Topaz taş işlemeleriyle renk kazanan yusufçuk kolyeler, göze hitap eden çok şık tasarımlar olarak büyük beğeni topluyor. Mavi renk topaz taşın altın ve pırlanta ile bütünleşmesiyle üretilen yusufçuk kolyeler, her detayıyla eşsiz ve göz alıcı bir görünüm sunuyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


× bir = 4

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>