Pazartesi , 17 Aralık 2018
Anasayfa » Pırlanta Modelleri » Pırlanta Yüzük Modelleri
Safir Yüzük

Pırlanta Yüzük Modelleri

Pırlanta yüzük modelleri daima evlilikle ilişkilendirilmiş özel yüzüklerdir. Teklifle başlayan bu süreç, yıl dönümü, doğum ve torunlara kadar uzanabilir. Pırlanta yüzük modelleri tek taş olanların dışında, üç taş, beş taş, yedi taş ve sırataş olarak ta modellere ayrılır.

uc tas pirlanta yuzuk 150x150 Pırlanta Yüzük Modelleri

Üç Taş Pırlanta Yüzük Örneği

Bir çok ülkede üç taş olan pırlanta yüzük modelleri yeni doğum yapan bayanlara hediye edilir ve anlamı sen, ben ve bebeğimdir. Bunun için görseldeki ürün önerebileceğimiz çok şık modeller arasında.

bes tas pirlanta yuzuk 150x150 Pırlanta Yüzük Modelleri

5 Taş Pırlanta Yüzük

Beş taş pırlanta yüzük modelleri ise evliliğin beşinci yılında alınan çok özel modellerdendir. Görseldeki üründe bu modele en güzel örnektir.

tam tur pirlanta yuzuk 150x150 Pırlanta Yüzük Modelleri

Sırataş Pırlanta Yüzük

Sırataş pırlanta yüzük modelleri ise genelde anneden kızına ya da gelinine hediye edebileceği çok özel modellerdendir. Alyans olarakta kullanılabilir. Bunun içinse görseldeki ürün önerimiz olacaktır.

Maden ayar ve rengi göz etmeksizin tasarlanacak pırlanta yüzük modelleri her zaman bir adım önde olmayı başarıyor.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


altı × = 18

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>