Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » Pırlanta » Pırlanta Zümrüt Yakut Yüzük
Safir Yüzük

Pırlanta Zümrüt Yakut Yüzük

pirlanta zumrut yakut yuzuk Pırlanta Zümrüt Yakut YüzükYeryüzünde nadir bulunan değerli taşlar arasında pırlanta(elmas), zümrüt ve yakut takı dünyasındaki tasarımlarıyla göz doldurmaktadır. Pırlantanın ışıltısını, zümrütün yeşilini, yakutun kırmızısını yüzükte, kolyede, küpede ve diğer tüm takı ürünlerinde meydana getirdiği ihtişamı görmemek mümkün değil. Bir de bu üç değerli taşın bir araya geldiği tasarımı düşünürseniz işte o zaman yolunuz pırlanta yakut zümrüt yüzükte kesişir.

Her kadının pırlantaya olan ilgisi ve sevgisi malum herkes tarafından bilinen bir gerçektir. Bu yüzden erkeklerin çoğu; yıl dönümlerinde, sevgililer gününde ve eşlerinin doğum günlerinde pırlanta takılar hediye ederler. Bu bazen pırlanta tektaş yüzük bazen de pırlanta kolye olabilmektedir. Sürekli yeni tasarımları ile mücevherat dünyasına merhaba diyen takılar kadınların başını döndürmeye devam etmektedir. Buna en güzel örnek ise tasarımında bir değil, iki değil tam üç değerli taşı barındıran yüzüktür.
Bu yüzük modeli 18 ayar beyaz altından meydana gelen 5,01 gram değerindedir. Yüzüğün ortasında yer alan bir yakut taşının etrafına, altı taş zümrüt eşlik ederken, zümrütü da dört bir yandan saran pırlanta taşlar bir aradadır. Üç değerli taşın uyumunu bu yüzük modelinde görebilirsiniz. Bu model yüzükle pırlantaya olan alışkanlığınız biraz değişecek gibi.

Hediye seçiminde farklılık arayanlar için bu model yüzüğü önerebiliriz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


6 − = bir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>