Pazartesi , 17 Aralık 2018
Anasayfa » Pırlanta Modelleri » Tria Pırlanta Yüzük Modelleri
Safir Yüzük

Tria Pırlanta Yüzük Modelleri

Dünya modasında da artık köklü bir yer almış olan tria pırlanta yüzük modelleri, ülkemizde de çok sevilerek takılmaktadır. Dün, bugün ve yarında yanındayım iddiasıyla mücevher mağazalarının vitrinlerini süsleyen tria pırlanta yüzük modelleri, her yaş, her bütçe ve her zevke göre şekillenmektedir.

pirlanta tria yuzuk 150x150 Tria Pırlanta Yüzük ModelleriÜç tane pırıl pırıl pırlanta taşın yan yana dizili olduğu bu özel koleksiyonlardan bir parça olan görseldeki üründe size fikir verebilir.

Evlilik yıl dönümü, doğum hediyesi, doğum günü hediyesi gibi özel günler için düşündüğünüz hediye bir yüzük ise, tria pırlanta yüzük modelleri aklınızın bir kenarında olsun. Çünkü hem hediyeyi alan hem de veren için oldukça dolu dolu hoş bir seçim olmaktadır.

Sarı altın yada beyaz altın üzerinde şekillenmiş bir tria pırlanta yüzük modeli de seçiminizde size yardımcı olacaktır. Sarı altın ile üretimi yapılmış tria pırlanta yüzük modelleri pırlanta taşın cazibesini orataya farklılıkla çıkarmaktadır. Resim 1.1 de görebileceğiniz modelde buna en güzel örnektir. Ama beyaz altın ile hazırlanmış tria pırlanta yüzük modellerinde iki beyazın bütünlüğü ile ayrı bir tarz yaratılmaktadır. Bunun için de sıradanlıktan uzak Resim 1.2 de yer alan model müthiş bir örnek olmaktadır.

pirlanta tria yuzuk fiyatlari 150x150 Tria Pırlanta Yüzük Modelleri

Resim 1.2

tria pirlanta yuzuk modelleri 150x150 Tria Pırlanta Yüzük Modelleri

Resim 1.1

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


3 − bir =

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>