Salı , 22 Ocak 2019
Anasayfa » Pırlanta » Ünlülerin Pırlanta Tutkusu
Safir Yüzük

Ünlülerin Pırlanta Tutkusu

 

Pırlanta, her dönemde ihtişamın simgesi olarak kadınların en beğendiği mücevherlerden biridir. Işıltısı ve doğal görünümü ile vazgeçilmez hale gelen pırlantalar, ünlülerin de en sevdiği mücevherler arasında.

Amerikalı ünlü şarkıcı Beyonce pırlanta takılar ile davetlerde öne çıkan isimlerden biri oluyor. Hanımlara ayrı bir göz alıcılık katan pırlantalar dünya starı Beyonce’un da vazgeçilmezlerinden. Grammy Ödülleri Gecesi’ne pırlanta yüzükleri ile damgasını vuran Beyonce, pırlantayı en çok tercih eden ünlüler arasında başı çekiyor denilebilir.

beyonce 150x150 Ünlülerin Pırlanta Tutkusu

İngiltere Kraliyet Ailesi’nin yeni üyesi Kate Middleton da pırlanta mücevherleri sıklıkla kullanıyor. Özellikle halkın karşısına çıkarken ve özel davetlerde pırlanta takılardan vazgeçmeyen Cambridge Düşesi, giyim tarzı kadar mücevher seçimiyle de dikkati çekiyor.

Tüm dünyada hemen herkesin tanıdığı bir isim olan Jennifer Lopez, özel davetlerde pırlanta yüzük ve kolye seçimlerinden vazgeçmiyor. Özellikle pırlanta yüzük seçimleri göz dolduran Lopez, gece elbiselerini değerli mücevherlerle zenginleştiriyor.

Dünyanın dört bir yanında artık tanınan renkli bir sima olaran Paris Hilton da moda alanındaki girişimlerinin yanı sıra mücevher tutkusuyla tanınıyor. Gösterişli ve büyük taşlı mücevherleri tercih eden Hilton’un tek bir pırlanta yüzüğü neredeyse servet değerinde…

Pırlanta aslında yalnızca ünlülerin alabileceği bir ürün olmayıp, artık çok farklı boyut ve tasarımlarla herkesin erişebileceği şekilde satılıyor. Evlilik teklifinin vazgeçilmezi olan tektaş yüzükler dışında, bileklik ve küpeler de göz dolduruyor. Yalnızca ünlü vee renkli simalar değil artık hemen her kadının tektaş tutkusu olduğu bir gerçek. Lüksü çağrıştıran yanı ile her zaman trend olmayı başaran pırlanta ile, özellikle akşam verilen bir davette dikkatleri üzerinize toplamanız mümkün. Özellikle beyaz altınla daha fazla tercih edilen pırlanta ile özel günlerinizde tarzınızı kuvvetlendirebilirsiniz.

 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*


altı − = 4

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>